ADRES

Gültepe Mah. Yosun Sok. No: 15/3 Kağıthane – İSTANBUL

TELEFON

+90 538 644 99 04

Şişli Evden Eve Nakliyat

Şişli Evden Evden Eve Nakliyat

Yatmaz nakliyat 1995 ylnda kurulup bu güne kadar büyüyüp gelişmiş bir şirkettir. Yatmaz Nakliyat firma,müşterilerine profesyonel hizmetler sunmaktatdr. Yatmaz Nakliyat evden eve nakliyat firmas eşyalarinizi hasarsz bir şekilde taşmakta özen gösterir.

Yatmaz Nakliyat şehirler arası nakliyat şirketi, taşıma noktasında her türlü hizmeti vermektedir. 4+1, 3+1,2+1 gibi her türlü daireler, ofisler veya parça yükler talep edilen gün ve saatte yeni adreslere getirilmektedir. Şirketimiz tüm taşımacılık hizmetlerini sistematik ve anahtar teslim bir şekilde vermektedir. Tüm eşyalar, teknolojik malzemeler sayesinde sorunsuz ve hizli bir şekilde nakil edilmektedir. Ayni zamanda ev eşyalarının tamamı ekiplerimiz tarafından paketlenmektedir. Yatmaz Nakliyat evden eve nakliyat firmasi eşyalarinizi hasarsiz bir şekilde taşmakta özen gösterir.

Şehirler arası nakliyat ekipleri, mobilyalar, koltuk takımları, avizeler için de de montaj ve montaj desteği sunmaktadır. Şehirler arası taşımacılık hizmetleri sigortalı bir şekilde verildiği için müşterilerimizin maddi zarar yaşaması asla söz konusu değildir. Firmamız, Diyarbakır, İzmir ve Ankara başta olmak üzere ülkemizin tüm illerine hizmet vermektedir. Tüm eşyalar, teknolojik malzemeler sayesinde sorunsuz ve hızlı bir şekilde nakil edilmektedir. Şehirler arası ev taşıma, şehirler arası ofis taşıma ve şehirler arası parça yük taşıma gibi hizmetlerimizin tamamı uygun fiyatlar ile verilmektedir. İstanbul’dan Bursa’ya, Konya’ya, İzmir ve Adana’ya günlük seyahatler düzenlenmektedir. Firmamız aynı 81 il ve ilçesi için asansörlü taşımacılık desteği de sağlamaktadır. Her türlü taşmaya olanak sağlamak bizim görevimizdir. Şehirler arasi ya da şehir içi fark etmeksizin, taşnmak hem zahmetli hem de yüksek maliyetli. Fakat Yatmaz Nakliyat ile taşnma daha hizli ve kolay. Yedi yermi dört hizmetinizdedir.

HİZMETLERİMİZ

Eşyalarnz güvenli bir şekilde kaplamak, streçlemek ve koruma altna almak.

Güvenli depolama süreci sağlarz.

Yaplan çalşmalarda son derece titiziz.

Hzl ve güvenli bir taşma süreci olmasn sağlarz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir