ADRES

Gültepe Mah. Yosun Sok. No: 15/3 Kağıthane – İSTANBUL

TELEFON

+90 538 644 99 04

0532 133 45 04

Evden ve Ofis Taşımacılık İstanbul !

Yatmaz Nakliyat asansör sistemi ile taşımanın işleyişi taşınacak yerin firmamız elemanı tarafından keşif yapılarak binanın asansör kullanımına müsait olup olmadığına karar verme ile başlar. Bu doğrultuda bina durumu uygun ise asansör kurulumu yapılır.

Yatmaz Nakliyat 24 kata kadar uzanan asansörümüzle profesyonel asansörlü evden eve nakliyat hizmeti vermekteyiz. Dışarıdan balkonunuz veya pencerenize uzatılan raylı sistem ev içinde bulunan personelimiz tarafından paketlemesi yapılmış olan eşyaların taşınması ile evden eve nakliyat işleminiz başlar.

Yatmaz Nakliyat asansörlü Taşımacılık sistemi ile yapacağınız taşınma bina merdiveni ile yapacağınız taşınmaya göre çok daha güvenlidir. Merdiven veya bina asansörü ile yapılan taşımacılıktaki hasarları ‘’sürtünme, çizilme, kırılma’’ gibi riskleri ortadan kaldırır.

Yüklerin güvenli, çabuk, sağlam, ekonomik ve verimli biçimde hareketine imkân sağlayan ulaşım sistemidir.

Başlangıç ve varış noktaları arasında aktarmasız bir taşımaya olanak sağlaması, öteki taşıma türlerine kıyasla daha hızlı olması ve özellikle kısa mesafeli taşımalarda nispeten ucuz olması nedeniyle bazı avantajlara sahip olan taşıma morudur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir