ADRES

Gültepe Mah. Yosun Sok. No: 15/3 Kağıthane – İSTANBUL

TELEFON

+90 538 644 99 04

0532 133 45 04

Bağcılar Nakliyat

Uluslararası Evden Eve Nakliyat


Ev, iş yeri eşyasının ya da yeni alınan eşyanın yurt dışına yapılacak olan sevkinde uluslararası nakliyat hizmetinden yararlanabilirsiniz. Eşyanın yurt dışına yapılacak olan sevkinde farklı taşımacılık hizmetlerinden faydalanılması gerekebilir. Hava, deniz, kara yolu taşımacılık hizmetlerinin sadece bir ya da ikisinin kullanılması da lazım gelebilmektedir. Uluslararası evden eve nakliye hizmetinden faydalanırken firma tarafından sunulan hizmetler de son derece önem taşımaktadır.


Uluslararası Evden Eve Nakliyat Hizmetleri


Ev ya da iş yerinizde bulunan eşyanın yeni yerleştiğiniz ülkeye sevk edilmesi hizmetinden yararlanarak eşyanızı uzun yıllar boyu da kullanmanın avantajını elde edebilirsiniz. İş yerinizde, evinizde veya henüz yeni satın aldığınız eşyanın farklı ülkeye sevk edilmesi işlemleri ile ilgili olarak uluslararası evden eve nakliyat hizmetinden faydalanabilirsiniz.
Uluslararası evden eve nakliyat hizmetinin alımında uzman ve deneyim sahibi firma desteğini almanız sevk sırasında herhangi bir sorun ile karşı karşıya kalmamanız açısından önem taşır. Bunun yanı sıra profesyonel hizmet almanız eşyanızın da zarar görmeden sevk edilmesine destek sunar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir