ADRES

Gültepe Mah. Yosun Sok. No: 15/3 Kağıthane – İSTANBUL

TELEFON

+90 538 644 99 04

Beykoz Nakliyat

Türkiye’den Eşya Taşıma Fiyatları


Türkiye’den eşya taşıma fiyatları birçok etmene bağlı olarak değişkenlik gösterir. Sektördeki en uygun fiyat aralığını sizlere sunan Yatmaz nakliyat fiyatlarını uluslararası fiyat listesine göre oluşturuyor.

 Böylelikle sizlere en ayrıcalıklı ve cüzi fiyat aralığında nakliyat hizmeti sunmuş oluyor, Yatmaz nakliyat fiyatları kilometre başına belirleniyor
Kilometre mesafesi başına fiyatlar belirlenerek TL üzerinden hizmetler işleme alınıyor. Sektörün rakipsiz firması olarak dikkatleri üzerine çeken Yatmaz nakliyat farkını her alanda ortaya koyuyor. Müşteri merkezli çalışma prensiplerine sahip olmasıyla sektörde en fazla tercih edilen nakliyat firması olarak göz dolduruyor. Siz de yurt dışına eşya taşıma hizmetleriniz için Yatmaz nakliyat firmasını tercih edebilirsiniz.


Türkiye’den Eşya Taşıma Avantajları


Son günlerde nakliyatçılık alanında hizmet veren bir kurum mu arıyorsunuz, Yatmaz nakliyat tam da bu doğrultuda sizlere hizmet veren bir kurumdur. Türkiye’den eşya taşıma avantajları bakımından Yatmaz nakliyat profesyonel bir şirkettir. Sunmuş olduğu profesyonel hizmetlerle sizlere son nesil teknolojide nakliyatçılık hizmeti sunuyor.

Asansörlü nakliyat hizmetleriyle ön plana çıkan Yatmaz nakliyat eşyalarınızın hiçbir zarar görmesine izin vermeden nakliyat hizmetlerini gerçekleştiriyor.
Hizmette sınır tanımayan fonksiyonel özelliklere sahip olan firma sizlere birinci sınıf kalite standartlarında hizmetler sunuyor.

Sizlere sunmuş olduğu hizmetlerle Yatmaz nakliyat vizyon ve misyon sahibi bir firma olarak sektörde tanınıyor..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir