ADRES

Gültepe Mah. Yosun Sok. No: 15/3 Kağıthane – İSTANBUL

TELEFON

+90 538 644 99 04

0532 133 45 04

Kadıköy Nakliyat

Kadıköy Taşımacılık Fiyatları 

Uluslararası nakliyat ücretleri elbette yurtiçi nakliyattan daha maliyetlidir. Ücretlendirme genelde ülkeler arasında mesafeye göre belirlenmektedir.

Kadıköy ve İstanbul’un diğer ilçelerinin arasındaki mesafe fazla olması veya yakın olması halinde yapılacak değişiklik ayrıca tarafınıza bilgi verilecektir.

Deniz, hava ve kara yolundan, Kadıköy nakliye hizmetleri verilmektedir. Hangi taşıma yolu tercih ediliyorsa, ona göre fiyat belirlenmektedir.

Ülkenin coğrafi koşulları göz önüne alınarak, tüm ulaşım yolları uygun olduğu için, avantajlı nakliyat hizmeti verilebilmektedir.

Ülkemiz ile Kadıköy arasındaki en uygun maliyetli ulaşım şekli kara yolundan olmaktadır.   

Kadıköy ve diğer ilçelerinin ya da 81 illerin arasındaki mesafe taşımacılık fiyatları belirlenirken, aynı zamanda eşya sayısı da göz önünde bulundurulmaktadır.

Kadıköy’ ün coğrafi konumu itibariyle birden fazla taşıma yolu bulunduğu için, fiyat konusunda da avantajlı sayılabilmektedir.

Giriş ve çıkış ve gümrük ücretlerinin de fiyat konusunda önemli bir etken olduğunu söylemek gerekir.

Eşyalar metreküp cinsinden hesaplanır ve fiyatı doğrudan etkiler, buna göre de uygun nakliye aracı çıkarılacağı için, müşterinin taşınmasını istediği eşya, fiyata doğrudan yansır. 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir