ADRES

Gültepe Mah. Yosun Sok. No: 15/3 Kağıthane – İSTANBUL

TELEFON

+90 538 644 99 04

0532 133 45 04

Maltepe Nakliyat

Maltepe Uluslararası Ev Eşyası Taşıma

Türkiye’den Maltepe uluslararası Ev Eşyası Taşıma olarak siz elit müşterilerimize en ayrıcalıklı nakliyat hizmetleri sunuyoruz.

Sunmuş olduğumuz bütün hizmetler uluslararası kalite standartlarına uyumlu olarak gerçekleşir.

Firmamız sunmuş olduğu ayrıcalıklı hizmetlerle sizlere profesyonel bir hizmet deneyimi sunuyor. Profesyonel hizmetin tek adresi olan Yatmaz Nakliyat firmamız sizlere yılların deneyimiyle nakliyat hizmetleri sunuyor.

Nakliyat hizmetlerimizi büyük araçlarla gerçekleştiriyoruz. Ayrıca nakliyat centromedicorelaxesalute.it hizmeti öncesi siz elit müşterilerimize ücretsiz ekspertiz hizmeti de veriyoruz. Böylelikle sizlere planlı bir nakliyatçılık hizmeti vermiş oluyoruz.

Hizmette sınır tanımayan prensiplerimizle sektörde bir numara olma yolunda kendimizden emin adımlarla ilerliyoruz.

Firmamızın sunmuş olduğu hizmetler çok fonksiyonlu hizmet standartlarındadır. Siz değerli müşterilerimize üst düzey nakliyatçılık hizmetleri deneyimi veriyoruz.

Maltepe uluslararası taşımacılık firması olarak 7/24 kesintisiz hizmet ayrıcalığını sizlere sunuyoruz. Bütün eşyalarınızın taşınma sürecini firmamız profesyonel bir şekilde yürütüyor.

Firmamızın sunmuş olduğu nakliyat hizmetleri A sınıfı kalite prensiplerine uyumlu olarak gerçekleşir. Uzman nakliyat personellerimizle sizlere birinci sınıf kalitede bir nakliyat hizmeti deneyimi sunuyoruz.

Nakliyat hizmetlerimizin hepsi sigortalı hizmet kapsamında gerçekleşir. Böylelikle sizlere sorunsuz bir nakliyat hizmeti sunmuş oluyoruz.

Müşteri merkezli çalışma prensiplerine sahip bir kurum olarak müşteri memnuniyeti firmamız için en önemli önceliktir.

Sizlere %100 memnun kalacağınız bir nakliyat hizmeti avantajı sunuyoruz. Siz de firmamızdan nakliyat hizmeti alarak kaliteyi Yatmaz Nakliyat ile deneyimleyebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir