ADRES

Gültepe Mah. Yosun Sok. No: 15/3 Kağıthane – İSTANBUL

TELEFON

+90 538 644 99 04

0532 133 45 04

Kemerburgaz Evden Eve Nakliyat

Kemerburgaz Evden Eve Nakliyat

Yatmaz nakliyat 1995 yılında kurulup bu güne kadar büyüyüp, gelişmiş bir şirkettir. Yatmaz nakliyat firması, müşterilerine profesyonel hizmet sunmaktadır. Yatmaz Nakliyat evden eve nakliyat firması eşyalarınızı hasarsız bir şekilde taşmakta özen gösterir. Yatmaz Nakliyat şehirler arası nakliyat şirketi, taşıma noktasında her türlü hizmeti sunar.

Yatmaz Nakliyat şehirler arasi nakliyat şirketi, taşma noktasnda her türlü hizmeti vermektir. 4+1,3+1,2+1 gibi her türlü daireler,ofisler veya parça yükler talep edilen gün ve saatte yeni adreslere getirilmektedir.Şirketimiz tüm taşmaclk hizmetlerini sistematik ve anahtar teslim bir şekilde vermektedir. Tüm eşyalar, teknolojik malzemeler sayesinde sorunsuz ve hzl bir şekilde nakil edilmektedir. Ayn zamanda ev eşyalarnn tamam ekiplerimiz tarafından paketlenmektedir. Yatmaz Nakliyat evden eve nakliyat firması eşyalarınızı hasarsız bir şekilde taşmakta özen gösterir. Yatmaz nakliyat her zaman güven verir.

Şehirler arası nakliyat ekipleri, mobilyalar, koltuk takımları; avizeler için de de-montaj ve montaj desteği sunmaktadır. Şehirler arası taşımacılık hizmetleri sigortalı bir şekilde verildiği için müşterilerimizin maddi zarar yaşamas asla söz konusu değildir. Firmamz, Diyarbakir, İzmir ve Ankara başta olmak üzere ülkemizin tüm illerine hizmet vermektedir. Tüm eşyalar, teknolojik malzemeler sayesinde sorunsuz ve hzl bir şekilde nakil edilmektedir. Şehirler arası parça taşıma

Kemerburgaz Evden Eve Nakliyat

DIŞ CEPHE ASANSÖRÜ

Biz Yatmazlar Nakliyat olarak size kolaylık sağlamak için ekstradan hizmet sunup kolaylık sağmaktayız.

Yatmaz nakliyat size en iyi şekilde sunmak istemekteyiz. Dış cephe asansörü hakkında bilgi: Dış cephe asansöründe size kolaylık sağlamakla kalmamaktayız. Dış cephe asansörü zemin kat haricinde ki diğer katları ulaşmaktadır. Eşyaları dış cephe asansörü ile eşyaları evden nakliye aracına indirilmekte ve araçtan eve çıkartılmaktadır .

Dış cephe asansörüyle hangi eşyalar taşınır ?

 • Koltuk
 • Beyaz eşya takımı
 • Buzdolabı
 • Dolap
 • Masa
 • Yatak
 • Baza

“Kemerburgaz Evden Eve Nakliyat” için 4 yanıt

 1. Recep avatarı
  Recep

  Emniyetli, güvenilir güler yüzlü ekibimizle yaptığınız kaliteli çalışmalarınız için siz ve ekibinize tesekkurler

 2. Vefa avatarı
  Vefa

  Çok profesyonel bir firma güvenin pişmanlık duymazsınız teşekkürler yatmaz nakliye taşınmayı dert edinmeyin.

 3. Yusuf avatarı

  İlk taşınmam olduğu için çok telaşlıydım. Sağolsun Melik Bey ve ekibi tam vaktinde adrese gelip hızlı paketleme ve pratik taşıma ile mükemmel bir şekilde eşyamı taşıdılar. Melik Bey ve ekibine çok teşekkür ederim

 4. Recep avatarı
  Recep

  Evinizi eşyalarınızı güvenle taşıyabilirsiniz
  Teşekkürler YATMAZ Nakliyat.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir