ADRES

Gültepe Mah. Yosun Sok. No: 15/3 Kağıthane – İSTANBUL

TELEFON

+90 538 644 99 04

0532 133 45 04

Şişli Evden Eve Nakliyat

Şişli Evden Evden Eve Nakliyat

Yatmaz nakliyat 1995 yılında kurulup bu güne kadar büyüyüp gelişmiş bir şirkettir. Yatmaz Nakliyat firma, müşterilerine profesyonel hizmetler sunmaktadır. Yatmaz Nakliyat evden eve nakliyat firması eşyalarınızı hasarsız bir şekilde taşımakta özen gösterir.

Yatmaz Nakliyat şehirler arası nakliyat şirketi, taşıma noktasında her türlü hizmeti vermektedir. 4+1, 3+1,2+1 gibi her türlü daireler, ofisler veya parça yükler talep edilen gün ve saatte yeni adreslere getirilmektedir. Şirketimiz tüm taşımacılık hizmetlerini sistematik ve anahtar teslim olacak bir şekilde vermektedir. Tüm eşyalar, teknolojik malzemeler sayesinde sorunsuz ve hızlı bir şekilde nakil edilmektedir. Aynı zamanda da ev eşyalarının tamamı ekiplerimiz tarafından paketlenmektedir. Yatmaz Nakliyat evden eve nakliyat firması eşyalarınızı hasarsız bir şekilde taşmakta özen gösterir.

Şehirler arası nakliyat ekipleri, mobilyalar, koltuk takımları, avizeler için de de-montaj ve montaj desteği sunmaktadır. Şehirler arası taşımacılık hizmetleri sigortalı bir şekilde verildiği için müşterilerimizin maddi zarar yaşaması asla söz konusu değildir. Firmamız, Diyarbakır, İzmir ve Ankara başta olmak üzere ülkemizin tüm illerine hizmet vermektedir. Tüm eşyalar, teknolojik malzemeler sayesinde sorunsuz ve hızlı bir şekilde nakil edilmektedir. Şehirler arası ev taşıma, şehirler arası ofis taşıma ve şehirler arası parça yük taşıma gibi hizmetlerimizin tamamı uygun fiyatlar ile verilmektedir. İstanbul’dan Bursa’ya, Konya’ya, İzmir ve Adana’ya günlük seyahatler düzenlenmektedir. Firmamız aynı 81 il ve ilçesi için asansörlü taşımacılık desteği de sağlamaktadır. Her türlü taşımaya olanak sağlamak bizim görevimizdir. Şehirler arası ya da şehir içi fark etmeksizin, taşınmak hem zahmetli hem de yüksek maliyetli. Fakat Yatmaz Nakliyat ile taşınma daha hızlı ve kolay olmuştur. Yatmaz nakliyat yedi yirmi dört hizmetinizdedir.

HİZMETLERİMİZ

Eşyalarınızı güvenli bir şekilde kaplamak, sıtreçlemek ve koruma altna almaktayız.

Güvenli depolama süreci sağlamaktayız.

Yapılan çalışmalarda son derece titizlik sağlamak.

Hızlı ve güvenli bir taşıma süreci olmasını sağlamak.

Eşyalarnz titizlikle paketleriz.

Sadece İstanbul değil bütün illerimizde hizmet vermekteyiz.

Dış cephe asansörü kat sayısına göre yapılır

Evden Eve Nakliyat yapmak isteyen müşteriler eşyalarını her alanda ve anlamda garantiye almak ister. Ne de olsa bu eşyalar taşınırken maddi kayıplara sık sık rastlanır. Kimi zaman müşterilerin çok sayda eşyas zarar görür. Bu doğrultuda taşnmadan önce en az iki üç kere düşünmek gerekiyor. Bunun önlemini almak ise biraz zor olabiliyor. Ancak bu önlemleri hem güvenli hem de titiz bir firma ile anlaşarak almak daha kolay. Bu güven ve titizlikte Yatmaz Nakliyat kendini 38 yıldır kanıtlamaktadır.

Şişli Evden Eve Nakliyat

DIŞ CEPHE ASANSÖRÜ

Biz Dış cephe asansörünü size kolaylık olması için hizmetlerimize ekstradan hizmet sunup kolaylık sunmaktayız.

Yatmaz nakliyat olarak size dış cephe asansörü hakkında bilgi: Dış cephe asansörü hakkında bilgi: Dış cephe asansöründe size kolaylık sağlamakla kalmamaktayız. Dış cephe asansörü zemin kat haricindeki diğer katlarda işlemleri yapılmaktadır. Eşyaları dış cephe asansörü ile eşyaları evden nakliye aracına indirmek için ve eşyaları araçtan eve çıkartılmaktadır.

Dış Cephe Asansörü ile hangi eşyalar taşınır?

  • Koltuk
  • Beyaz eşya takımı
  • Baza

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir