ADRES

Gültepe Mah. Yosun Sok. No: 15/3 Kağıthane – İSTANBUL

TELEFON

+90 538 644 99 04

0532 133 45 04

İstanbul Evden Eve Nakliyat

2012 tarihinden günümüze kalitesinden ve dürüstlüğünden ödün vermeden nesilden nesille aktarılan şirketimiz tüm çağın teknolojisi ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. İrili ufaklı araç ve personel ekibi ile İstanbul evden eve nakliyat firması olan Yatmaz Nakliyat taşıma ve depolamaya dair tüm sorunlarınıza çözüm odaklı bir yaklaşım ile hizmet vermektedir.

Yatmaz Nakliyat evden eve nakliyat şirketi, Türkiye geneline taşımacılık desteği sunmaktadır. İstanbul merkez olmak üzere tüm illere ev taşıma, ofis taşıma, asansörlü nakliye desteği verilmektedir. Şirketimiz, kurumsal hizmet anlayışına sahiptir. Müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak adına işçilik hizmetleri, profesyonel bir şekilde verilmektedir. Yatmaz Nakliyat evden eve nakliyat, ambalajlama, sökme takma, taşıma gibi işlemleri aynı gün içerisin de gerçekleştirmektedir. Anahtar teslim hizmet sunan firmamız, fiyat noktasında da müşterilerine yardımcı olmaktadır.

Yatmaz Nakliyat İstanbul evden eve nakliye firmamız, taşıma hizmetleri teknolojik yöntemler ile vermektedir. Eşya paketleme, mobilya montajı, yükleme gibi işlemler uzman personeller tarafından yapılmaktadır. Firmamız asansörlü ev taşıma noktasında da faaliyet göstermektedir. Nakil sırasında en ufak bir problemin yaşanması söz konusu değildir. Yatmaz Nakliyat evden eve nakliye ekonomik fiyatlar ile hizmet sağlamaktadır. Şehir içi ve şehirler arası tüm taşımacılık ücretleri makul bir düzeydedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir