ADRES

Gültepe Mah. Yosun Sok. No: 15/3 Kağıthane – İSTANBUL

TELEFON

+90 538 644 99 04

0532 133 45 04

Başakşehir Nakliyat

Profesyonel Uluslararası Nakliye Hizmet


Profesyonel uluslararası nakliye hizmeti ile eşyanızın kısa sürede, gerekli olan tüm tedbirler alınarak sevki yapılır. Böylelikle eşya nakliyesini gerçekleştirmenin avantajını da edinmeniz mümkün olur.


İris Yatmaz nakliyat uluslararası evden eve nakliye hizmeti alımından yararlanarak bu kaliteye sahip olabilirsiniz. Eşyanızın kısa sürede ve kalite ile sevkine yer açarken aynı zamanda ihtiyaca uygun olan çözümleri de sunmaktadır.


İris Ekspres uluslararası evden eve nakliye hizmetinden yararlanmak için öncelikle başvurunuzu yapmanız gerekir. Yapılan uluslararası nakliye hizmet talebi sonrasında uzman personel adresinizi ziyaret ederek gerek duyulan Yatmaz nakliyat raporunu hazırlayarak bedelinin belirlenmesini de sağlar.


İris Yatmaz nakliyat uluslararası evden eve nakliye hizmetlerinde hava, kara ve deniz yolu taşımacılık hizmetleri sunulmaktadır. İhtiyaç duyulan tüm belge ve taşımacılık ile ilgili hizmetlere kadar tüm detaylar hakkında bilgiler tarafınıza sunulur. Eşyanızın teslim alınması sonrasında sevk süreci de tarafınıza aktarılır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir