ADRES

Gültepe Mah. Yosun Sok. No: 15/3 Kağıthane – İSTANBUL

TELEFON

+90 538 644 99 04

0532 133 45 04

Beyoğlu Nakliyat

İstanbul’dan Ankara’ya Ev Eşyası Taşıma

İstanbul’ dan Ankara’ ya ev eşyası taşıma hizmeti veren Yatmaz nakliyat uluslararası taşımacılık firmaları arasında hızlı ve güvenilir nakliyat hizmeti veren köklü bir nakliyat firmasıdır.

Nakliyat hizmetleriyle ilgili her konuda müşterilerin, taleplerini karşılamak üzere kurulmuştur. Yatmaz nakliyat firması tarafından, İstanbul’ dan uluslararası nakliyat firması, adı altında kurularak çalışmalarına devam etmektedir.

İstanbul’dan uluslararası nakliyat firması, denildiği zaman akla güvenli taşımacılık hizmetleri, kaliteli ve uygun nakliyat yapan firma gelmektedir. Müşterilerin ihtiyaçları doğrultusunda, her türlü taşımacılık hizmeti vererek, müşteri memnuniyetini devam ettirme çabası içindedir.

İstanbul’dan Ankara’ ya ve uluslararası taşıma hizmetleri arasında, evden eve nakliyat, ofis taşımacılığı, parça eşya taşıma, fuar taşıma, banka taşıma, müze taşımacılığı, üniversite taşımacılığı, eşya depolama, kurumsal taşımacılık, depolama, yalı taşımacılığı, fabrika taşımacılığı, kiralık vinç hizmeti, piyano taşımacılığı, lojistik ve hastane taşımacılığı gibi zengin taşımacılık hizmetleri yer almaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir