ADRES

Gültepe Mah. Yosun Sok. No: 15/3 Kağıthane – İSTANBUL

TELEFON

+90 538 644 99 04

0532 133 45 04

Esenyurt Nakliyat

Uluslararası taşımacılık firmaları arasında markanın öne çıkmasına yardımcı olan kaliteli hizmet anlayışıdır. Kişilerin taşıma esnasında ihtiyaç duyabileceği veya taşıma sonrasında gerekli olabilecek tüm işlemler firma tarafından düşünülmektedir.

Kişilerin eşyalarının taşınması esnasında oluşabilecek olan tüm süreçler yakından takip edilerek aksi bir durumun oluşmasının önüne geçmek için çalışmalar yapılmaktadır. Kişilerin eşyalarının belirtilen yerlerden alınırken taşıma yöntemi tercihine göre paketleme ve koruma işlemleri yapılmaktadır.

Seçilen taşıma yöntemine uygun olarak paketlenen eşyaların zarar görmesinin önüne geçilmektedir. Taşıma işlemlerini yapan personeller belirli tecrübelere sahiptir ve eşyaların zarar görmesine engel olacak şekilde nakliyat aşamalarını takip etmektedir.

Firma aynı zamanda herhangi bir aksaklık durumunun önüne geçebilmek için kişilerin eşyalarına sigorta yapmaktadır.

Böylece taşıma sürecinin başından sonuna kadar müşterilerin endişe duymasına gerek kalmamaktadır.

İstanbul Uluslararası Nakliyat Fiyatları Nelerdir

İstanbul uluslararası taşımacılık fiyatları çeşitli kriterlere ve eklenen hizmetlere göre değişim göstermektedir. Kişilerin taşıma esnasında ekstra hizmetlerden yararlanması halinde belirlenen standart fiyatın üstüne çıkış olmaktadır.

Firma yalnızca taşıma değil aynı zamanda paketleme ve sınırdan geçerken gerekli olan tüm işlemleri kişiler adına yapabilmektedir.

Bu da sunulan ek hizmetler arasında yer alarak kişilerin yararlanması halinde nakliyat ücretlerine etki etmektedir. Aynı zamanda taşıma işlemleri için seçilen yöntem fiyatların belirlenmesinde etkili olmaktadır.

Nakliyat için en hızlı seçeneği tercih eden kişilerin ağırlıklı eşya durumuna göre fiyatları öğrenmesi mümkündür.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir