ADRES

Gültepe Mah. Yosun Sok. No: 15/3 Kağıthane – İSTANBUL

TELEFON

+90 538 644 99 04

0532 133 45 04

Gaziosmanpaşa Nakliyat

İstanbul Uluslararası Taşımacılık Hizmetleri 

Türkiye’den Ev Eşyası Taşıma firmaları Prosedürler canınızı sıkmadan uluslararası nakliye yapabilmek için, öncelikle ihracat alanında yapacağınız çalışmaları özenli yapan firmalarla çalıştığınızda, sonrasında kötü sürprizlerle karşılaşma olasılığınız en aza iner.

İhracat alanında oldukça önemli olan İstanbul ekonomisine de bu yönüyle büyük katkılar sağlamaktadır.

İki ülke arasındaki nakliye hizmetleri sayesinde, yaş sebze-meyve, hayvansal ürünler, donmuş gıdalar, kimyevi maddeler gibi ihtiyaçlar zamanında yerine ulaşmaktadır.  

İstanbul uluslararası nakliyat firmaları aracılığıyla yapılan taşıma işlemleri, yol ve hava durumu, gümrük işlemlerinin uzayabilmesi gibi etkenlerden dolayı belirlenen zamanların ötesine geçebilmektedir.

Bu konuda firmalar tarafından müşteriler bilgilendirilir ve planlamada olabilecek değişiklikler gündeme alınır. Kapıdan kapıya nakliyat için, nakliye firmasıyla özel planlama yapılmaktadır. 

İstanbul Uluslararası Taşımacılık Firmaları 

İstanbul ve 81 illerinin arasında nakliye çalışmaları, özellikle ülkeler arasında yapıldığı için, en çok düşünülen konu, eşya güvenliği olmaktadır.

 Uluslararası firmalar eşya güvenliği konusunda ek hizmetler verdiklerinden, müşteri daha rahat şekilde ülkeler arası nakliye hizmetinden yararlanabilmektedir.

Bu ek hizmetlerin devreye girmesiyle birlikte, eşyalar adrese teslim edilene kadar firmanın güvencesi altındadır. Bunlar, genel itibariyle garantili ve sigortalı taşımacılık anlayışıyla ilerlemektedir. 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir