ADRES

Gültepe Mah. Yosun Sok. No: 15/3 Kağıthane – İSTANBUL

TELEFON

+90 538 644 99 04

0532 133 45 04

Pendik Nakliyat

Pendik Nakliyat Ayrıcalığı

Yatmaz Nakliyat olarak sektörde ayrıcalıklı bir firma olarak bilinen Pendik taşımacılık firmaları alanında rakipsiz konumdadır.

Yatmaz Nakliyat’ ın sunmuş olduğu hizmetlerle sektörde iddialı bir konumda bulunuyor. Firmamızın sunmuş olduğu hizmetler geniş kapsamlıdır.

Sizlere en geniş kapsamlı nakliyat hizmeti ayrıcalığını sunuyoruz. Ayrıca nakliyat hizmetlerimizi uygun fiyat aralığında sağlıyoruz.

Yatmaz Nakliyat’ ın fiyat listesi taşıma mesafesine göre belirlenir. Kilometre başına belirlediğimiz ücretlerle sizlere uluslararası fiyat standartlarına uyumlu bir hizmet sunuyoruz.

Yatmaz Nakliyat’ ın hizmetlerini her geçen gün geliştirerek yenilikçi bir firma olarak sektörde itibar sahibidir.

Yatmaz Nakliyat kalitenin ve profesyonelliğin firması olarak sizlere son nesil teknolojik araç gereçlerle nakliyat hizmeti sağlıyoruz.

Yatmaz Nakliyat ailesi bütün nakliyat hizmetleri sürecinde sizlerin yanında yer alıyor.

Yatmaz Nakliyat’ ın avantajlı hizmet içeriğiyle tanınan bir nakliyat firmasıdır. Firmamızın sunmuş olduğu bütün hizmetler garantili hizmet kapsamında gerçekleşir.

Böylelikle sizlere güvenli bir hizmet avantajı sunuyoruz. Nakliyat firmamızın taşıma hizmetleri fiyat aralığı da oldukça uygun seviyelerdedir.

Yatmaz Nakliyat’ ın  Pendik uluslararası taşımacılık fiyatları birçok etmene bağlı olarak şekillenir. Fiyatların şekillenmesinde mesafe doğrudan rol oynar.

Aynı zamanda taşınacak eşya yoğunluğu da fiyatların artmasını sağlıyor. Kilometre sayısı artıkça fiyatlarda bu doğrultuda artar.

Yatmaz Nakliyat’ ın fiyatların değişkenlik göstermesinde alınacak olan hizmetin il dışı, yurt dışı, şehir içi olma durumu da fiyatları etkiliyor.

Yatmaz Nakliyat’ ın sizlere sunmuş olduğu bütün hizmetleri makul fiyat aralığında gerçekleştiriyor

“Pendik Nakliyat” için bir yanıt

  1. Rıfkı aksoy avatarı

    Çok temiz insalar ve çok temiz işler yapıyorlar 😇👏👏👏👏👏🖒👍👍

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir