ADRES

Gültepe Mah. Yosun Sok. No: 15/3 Kağıthane – İSTANBUL

TELEFON

+90 538 644 99 04

0532 133 45 04

Etiler Evden Eve Nakliyat

Etiler Evden Eve Nakliyat

Yatmaz nakliyat 1995 yılında kurulup bu güne kadar büyüyüp gelişmiş bir şirkettir. Yatmaz nakliyat firma, müşterilerine profesyonel hizmetler sunmaktadır. Yatmaz Nakliyat evden eve nakliyat firması eşyalarınızı hasarsız bir şekilde taşmakta özen gösterir. Yatmaz Nakliyat şehirler arası nakliyat şirketi, taşıma noktasında her türlü hizmeti sunar.

Yatmaz Nakliyat şehirler arasi nakliyat şirketi, taşma noktasnda her türlü hizmeti vermektedir. 4+1,3+1,2+1 gibi her türlü daireler, ofisler veya parça yükler talep edilen gün ve saatte yeni adreslere getirilmektedir. Şirketimiz tüm taşmaclk hizmetlerini sistematik ve anahtar teslim bir şekilde vermektedir. Tüm eşyalar, teknolojik malzemeler sayesinde sorunsuz ve hzl bir şekilde nakil elde edilmektedir. Ayn zamanda ev eşyalarnn tamam ekiplerimiz tarafndan paketlenmektedir. Yatmaz Nakliyat evden eve nakliyat firmasi eşyalarınız hasarsız bir şekilde taşmakta özen gösterir. Yatmaz nakliyat her zaman güvenilir bir şirkettir.

Şehirler arası nakliyat ekipleri, mobilyalar, koltuk takımları; avizeler için de de-montaj ve montaj desteği sunmaktadır. Şehirler arası taşımacılık hizmetleri sigortalı bir şekilde verildiği için müşterilerimizin maddi zarar yaşaması asla söz konusu değildir. Firmamız, Diyarbakır, İzmir ve Ankara başta olmak üzere ülkemizin tüm illerine hizmet vermektedir. Tüm eşyalar, teknolojik malzemeler sayesinde sorunsuz ve hızlı bir şekilde nakil edilmektedir. Şehirler arası parça taşıma da yaparız (Eşyaya bağlı).

Etiler Evden Eve Nakliyat

Dış Cephe Asansörü

Dış cephe asansöründe size kolaylık sağlamak için ekstradan hizmet sunup kola maktayız.

Yatmaz nakliyat size en iyi şekilde sunmak istemekteyiz.

Dış cephe asansörü hakkında bilgi: Dış cephe asansöründe size kolaylık sağlamakla kalmamaktayız. Dış cephe asansörü zemin kat haricinde ki diğer katlarda işlem yapılmaktadır. Eşyaları dış cephe asansörü ile eşyaları evden nakliye aracından indirmek için ve araçtaki eşyaları eve çıkarmaktadır.

Dış Cephe asansörü ile hangi eşyalar taşınır?

 • Buzdolabı
 • Koltuk
 • Yatak

“Etiler Evden Eve Nakliyat” için 5 yanıt

 1. Yakup avatarı
  Yakup

  Çok başarılı titiz guvennilir

 2. Recep avatarı
  Recep

  Kaliteli, güvenli, özverili ve titiz çalışmanız için teşekkürler

 3. Vefa avatarı
  Vefa

  Evimi taşıdılar çok güzel bir firma tüm eşyaları tek tek sardılar güler yüzlü ve profesyonel ekipler tarafından işlerini çok güzel bir şekilde yaptılar teşekkürler

 4. Recep avatarı
  Recep

  Güvenin tek adresi

 5. Mirza yavuz avatarı
  Mirza yavuz

  Yatmaz nakliyat ın ekibine teşekkür ediyorum
  Eşyalarımın kurumunda yardımcı oldular
  Onların sayesinde stressiz bir taşıma oldu
  Teşekkürler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir